Copyrights Masters' Club Dobra Szkoła 2015

CAMBRIDGE ENGLISH: BUSINESS HIGHER

 

Egzaminy Cambridge English: Business Certificates skonstruowane są tak, aby wyposażyć uczącego się w praktyczne umiejętności i pomóc im odnieść sukces w międzynarodowych środowiskach biznesowych posługujących się językiem angielskim. 

Certyfikat Cambridge English: Business Higher, znany również jako Business English Certificate (BEC) Higher, to ostatni z trzech certyfikatów. Jest to egzamin na wysokim poziomie zaawansowania.

 

Z perspektywy pracodawcy zdanie egzaminu Cambridge English: Business Higher świadczy o wytrwałości i motywacji pracownika, bez których trudno byłoby zdać egzamin na takim poziomie trudności oraz o zdolności pracownika do wykorzystania nabytych umiejętności do efektywnego funkcjonowania w sytuacjach o charakterze biznesowym na poziomie międzynarodowym.

 

Egzamin Cambridge English: Business Preliminary znajduje się na poziomie C1 według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Jest to poziom znajomości angielskiego niezbędny w wymagających środowiskach zawodowych i akademickich i pokazuje pracodawcom, że potrafisz: 

  • efektywnie komunikować się na poziomie kierowniczym i zawodowym;
  • z pewnością siebie uczestniczyć w spotkaniach i prezentacjach w miejscu pracy;
  • wyrażać się z dużą biegłością;
  • odpowiednio reagować w różnych sytuacjach kulturowych i społecznych.

Poza rynkiem pracy certyfikat można przedłożyć uniwersytetom i uczelniom wyższym jako potwierdzenie zdolności do: 

  • studiowania przedmiotów biznesowych na poziomie uniwersyteckim;
  • prowadzenia trudnych i ambitnych badań.

Zawartość egzaminu Cambridge English: Business Higher stanowi odzwierciedlenie codziennych zadań w pracy i biznesie. Przygotowując się do tego egzaminu nabywasz umiejętności, które cenione będą przez pracodawców.

 

Potwierdzenie kompetencji w zakresie Business English może stworzyć sposobność zatrudnienia u nowego pracodawcy, pomóc w osiągnięciu awansu bądź zbudować karierę.

 

Pracodawcy cenią egzamin Cambridge English: Business Higher i na nim polegają, ponieważ jest to gruntowny sprawdzian wszystkich czterech umiejętności językowych (czytania, pisania, rozumienia ze słuchu i mówienia) w kontekście biznesowym.

 

  • Szczegółowe badania i analiza sprawiają, że wszystkie nasze egzaminy są dokładne, odpowiednie i sprawiedliwe w stosunku do wszystkich zdających.
  • Nasze egzaminy opracowywane są przy wykorzystaniu systemów i procesów zgodnych z uznawaną na świecie normą zarządzania jakością ISO 9001:2008.
  • Egzaminy Cambridge English są dostępne dla osób z różnymi potrzebami specjalnymi, na przykład określonymi problemami z uczeniem się, problemami ze wzrokiem czy słuchem.

 

ŹRÓDŁO: http://www.cambridgeenglish.org/pl/exams-and-qualifications/business-certificates/

ZAPISY  - tel:    507 009 008

Dobra   Szkoła