Copyrights Masters' Club Dobra Szkoła 2015

Ola- angielski

Alicja - hiszpański

Marysia - angielski

Andrew - native speaker

Elżbieta - angielski

Justyna - francuski

Warto ponadto w samym procesie przyswajania wiedzy, pamiętać o systematyczności, o codziennym choćby "zerknięciu" do materiałów, słuchaniu obcojęzycznej muzyki, oglądaniu telewizji z kraju, który nas interesuje, a także szukaniu okazji do rozmów w obcym języku, w każdej możliwej sytuacji."

" wierzę, że w nauczaniu, największą wartością jest kreatywność. Tworzenie wciąż nowych materiałów, wymyślanie gier i zabaw, korzystanie z "żywego" języka: z artykułów prasowych, wywiadów oraz, co najważniejsze, czerpanie nieustającej radości z nauczania."

Rada dla uczącego się języka.

"Każdy ma swój sposób na naukę języka obcego, wydaje mi się jednak, że najważniejsza jest motywacja. W chwili, gdy odkrywamy, że język obcy jest kluczem do poznania innej kultury, że jest szczególnym kodem, pozwalającym nazywać, tym samym postrzegać, świat w nowy sposób - wtedy nauka staje się nieskończoną przygodą.

 

Magda

włoski

Daniel - włoski

Mateusz - francuski, angielski

Czy jesteśmy wzrokowcem i słownictwo przyswajamy szybciej dzięki obrazkom skojarzeniowym? A może musimy zapisać sobie nowy wyraz 10 razy? Czy uczymy się najszybciej dzięki słownikom w formacie mp3? A może musimy je sobie parę razy przeczytać ze specjalnych, kolorowych, własnoręcznie zrobionych fiszek tematycznych? Jedno jest pewne. Odpowiednia metoda gwarantuje sukces.

Iwona

niemiecki, angielski

Nasi Lektorzy - mówią jak uczą  i podpowiadają co zrobić aby  się nauczyć języka

15 lat doświadczenia w nauczaniu języka niemieckiego. W tym czasie bardzo zróżnicowane wiekowo grupy uczniów i pracowników poszczególnych branż zawodowych pozwoliły mi w pełni wykorzystać wiedzę nie tylko językową, ale przede wszystkim bogatą paletę technik metodycznych gwarantujących optymalne przekazanie wiedzy uczniowi.

 

Rada dla słuchaczy:

Aby odnieść sukces w nauce języka obcego trzeba przede wszystkim nastawić się na systematyczność. Pomocne jest sprawdzenie jaką metodą uczymy się najszybciej

Potrafię dostosować tryb i sposób nauki do każdego ucznia, bez względu na to, czy pracuję w grupie, czy indywidualnie; opanowanie języka obcego to pół sukcesu - cały sukces jest wtedy, gdy słuchacz ten język pokocha.

Rada dlu uczących sie:  
Nauka języka to hobby na całe zycie - nie wolno przestać, nie wolno robić przerw, nigdy nie mozna powiedzieć " już umiem". Pamiętaj: ILE ZNASZ JEZYKÓW TYLE RAZY JESTEŚ CZŁOWIEKIEM
 

 

Iwona 

angielski, hiszpański

Dominika 

angielski

 

W mojej pracy przywiązuje dużą uwagę do nawiązania pozytywnych relacji ze słuchaczami. 

Rada dla słuchaczy:
Postaw na systematyczność. Bez tego ani rusz.

ZAPISY  - tel:    507 009 008

Dobra   Szkoła