Copyrights Masters' Club Dobra Szkoła 2015

DELF/DALF

Zapisz się , dowiedz się więcej szczegółów

Twój e-mail
Treść wiadomości
Imię
Nazwisko
telefon
język
wyślij
wyślij
Dziękujemy za dokonanie zapisu. Skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24 godzin.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

FRANCUSKI DLA FIRM

 

W dzisiejszym świecie znajomość języków obcych jest niezbędna dla sprawnego prowadzenia biznesu, gdy duża część kontrahentów i współpracowników to obcokrajowcy. Dlatego chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą ofertę zajęć językowych dla Państwa pracowników i kadry kierowniczej. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie przyczyni się do sukcesu Państwa firmy. 

Proponujemy szkolenia w specjalnej, dostosowanej do Państwa wymagań cenie oraz elastyczny system nauczania. Zasady organizacji zajęć ustalamy wspólnie z Klientem, respektując jego życzenia. W zależności od Państwa potrzeb oraz poziomu słuchaczy w jednej grupie może się uczyć od 1 do 6 osób z języka ogólnego, specjalistycznego lub biznesowego. Proponowana przez nas liczebność grup ma na celu uzyskanie możliwie najwyższej efektywności nauki oraz wykorzystania środków przeznaczonych na szkolenie. Częstotliwość i ilość zajęć możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb. To oznacza, że o ostatecznej cenie kursów zadecydują Państwo sami. Kursy mogą odbywać się zarówno na miejscu, w siedzibie Państwa firmy, jak i w naszych odpowiednio wyposażonych salach szkoleniowych. Dysponujemy min. nowoczesnym laboratorium fonetycznym, które sprzyja przełamywaniu barier w mówieniu i pozwala Kursantom łatwiej przyswajać poprawną formę wymowy. Wykorzystanie laboratorium daje możliwość równoczesnego ćwiczenia wszystkim uczestnikom kursu, co przyczynia się do znacznego zwiększenia efektywności zajęć.

Aby uzyskać szczegółową, dedykowaną specjalnie dla Państwa ofertę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą szkołą pod numerem telefonu 507 009 008 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@mastersclub.pl

ZAPISY  - tel:    507 009 008

Dobra   Szkoła